Transport ciężki i przemysłowy

Bardzo wymagające wyzwania można podzielić na transport o dużej pojemności, transport ciężki i transport długich materiałów.

Specjaliści od transportu ciężkiego przewożą towary zajmujące dużo miejsca, ciężkie lub specjalne towary do ładowności 500 ton lub nawet tysięcy ton. Takie projekty wymagają najlepszej wiedzy w dziedzinie transportu i logistyki. Dla tego specjalnego sektora transportu i transportu towarów ciężkich Faymonville oferuje dostosowane do potrzeb rozwiązania transportowe od naczep niskopodwoziowych po pojazdy modułowe.

Transporty o dużej pojemności, transporty o dużej ładowności, transporty długich materiałów lub transporty specjalne można obsługiwać naczepami i naczepami niskopodwoziowymi Faymonville. W zależności od zadania nawet naczepy platformowe i pojazdy modułowe są idealnie dopasowane.

Najcięższe towary, najwyższe wyzwania

Seria naczep niskopodwoziowych od MegaMAX po VarioMAX opłaca się, szczególnie jeśli chodzi o transport wysokich towarów, maszyn lub części przemysłowych. Wysuwany wysięgnik umożliwia załadunek z przodu. Dla każdego ładunku można zainstalować różne warianty niskopodwoziowe, od naczep typu Baggerbrücke po naczepy typu Kasselbrücke aż do obniżonego pokładu.

Naczepa niskopodwoziowa typu MulitMAX jest idealna do transportu zajmujących dużo miejsca, specjalnych lub ciężkich towarów. Dowolnie teleskopowana naczepa może być wyposażona w różne opcje, które są optymalnie dostosowane do wymagań ciężkiego transportu i transportu przemysłowego.

Nasze wytrzymałe moduły z serii CombiMAX, VarioMAX Plus i ModulMAX są szczególnie imponujące w transporcie przemysłowym i transporcie ciężkim ze względu na wysoki stopień modularności i elastyczności. Szczególnie w obszarze o dużym tonażu ładunki związane z projektami wymagają szczegółowej modułowej kompilacji pojazdu.


Historie sukcesu