Budownictwo

W budownictwie naziemnym i podziemnym oraz w budownictwie drogowym kluczowe są elastyczne rozwiązania transportowe. Faymonville zapewnia know-how w budownictwie

Codzienność na placu budowy stawia przed człowiekiem najbardziej różnorodne wyzwania. Niezależnie od tego, czy chodzi o roboty ziemne, wykonywanie prac wiertniczych czy załadunek – ciężki sprzęt to znajomy widok. Przy wznoszeniu budynków i zagospodarowaniu infrastruktury kluczową rolę odgrywa elastyczność w przypadku zadań transportowych.

Faymonville oferuje gamę produktów, która skutecznie i bezpiecznie przemieszcza wszelkiego rodzaju maszyny budowlane. Absolutnie wszechstronna jest naczepa niskopodwoziowa MultiMAX, za pomocą której na przykład koparki gąsienicowe, ładowarki kołowe lub pojazdy w budownictwie podziemnym mogą przemieszczać się ze składowiska na plac budowy.

Wszechstronność na placu budowy

Dowolnie regulowaną teleskopową naczepę niskopodwoziową można wyposażyć w różne opcje, które są optymalnie dostosowane do wymagań segmentu budowlanego: za pomocą zagłębień na kołach zapasowych wywrotki itp. przemieszczają się z optymalną wysokością. Dzięki hydraulicznie poszerzonej przestrzeni ładunkowej szersze maszyny budowlane na pewno znajdą miejsce. Naczepa niskopodwoziowa MultiMAX jest również dostępna z zagłębieniem koparkowym, do którego dokładnie pasuje przegubowe ramię koparki. Powiązana linia produktów naczepy niskopodwoziowej MultiMAX Plus została zaprojektowana w lekkiej konstrukcji, dzięki czemu zwiększa możliwości ładowności.

Aby przejechać przez tunele i mosty z maszynami budowlanymi, Faymonville, dzięki różnym naczepom z obniżonym pokładem ma idealne rozwiązanie, zoptymalizowane pod względem wysokości dla każdej powierzchni ładunkowej. Przegubowe wywrotki, kompaktowe ładowarki łańcuchowe, walce lub frezarki drogowe są doskonale przechowywane na tych pojazdach. Rozwiązanie niskopodwoziowe nadaje się również do dużych urządzeń z branży rozbiórki i recyklingu, a także w przypadku technologii kruszenia, przesiewania i transportu.

Od naczepy niskopodwoziowej do modułowej koncepcji

Wysuwany wysięgnik zapewnia załadunek z przodu. Różne warianty niskopodwoziowe, począwszy od naczepy typu Baggerbrücke po naczepy typu Kasselbrücke aż po naczepę typu Flachbett, mogą być używane zarówno z naczepą z obniżonym pokładem MegaMAX, jak i liniami produktów VarioMAX, VarioMAX Plus, GigaMAX, CombiMAX i ModulMAX. W tych segmentach produktów można osiągnąć jeszcze większą ładowność.

Pojazdy budowlane i maszyny budowlane są różnie konstruowane i wymiarowane. Wymagania te są przestrzegane przez firmy przy zakupie odpowiedniego rozwiązania transportowego. W zakresie wysokich tonaży podczas zestawienia przechodzi się do modułowej zabudowy pojazdów CombiMAX, ModulMAX i VarioMAX Plus. Te modułowe koncepcje pozwalają na maksymalną liczbę kombinacji i są stosowane, na przykład, do najcięższych maszyn budowlanych, mobilnych kruszarek lub pogłębiarek kopalnianych.

Właściwa technologia ułatwia zachowanie podczas jazdy

Stosowane wahadłowe osie w naczepach z obniżonym pokładem , naczepach niskopodwoziowych i modułowych naczepach platformowych są szczególnie pomocne podczas pracy w trudnym terenie. Zapewniają wysoki skok 600 mm, maksymalny kąt skrętu 60° i niską wysokość platformy ładunkowej.

Niezależnie od tego, czy chodzi o koparki, wiertarki, zgarniarki, równiarki, ładowarki kołowe, rozściełacze asfaltu, kruszarki czy wywrotki – oferta pojazdów Faymonville oferuje odpowiednie rozwiązanie transportowe dla każdego wyzwania w branży budowlanej!


Historie sukcesu