Dźwigi i wyposażenie

Systemy dźwigowe o różnych wymiarach i ich wyposażenie służą do przemieszczania wszelkiego rodzaju ładunków w kierunku pionowym.

Głównym zastosowaniem żurawi jest przeładunek towarów w określonym punkcie. Żurawie są stosowane podczas załadunku i rozładunku statków, pojazdów szynowych i ciężarowych, w halach montażowych, na terenach produkcyjnych i kompleksach magazynowych oraz w budownictwie nadziemnym.

W zależności od obszaru zastosowania istnieją różne typy i wersje. Żurawie teleskopowe, żurawie kratowe, żurawie gąsienicowe, żurawie RT, żurawie wieżowe, suwnice pomostowe, suwnice, żurawie pływające, żurawie samojezdne, żurawie załadunkowe i ciężkie żurawie.

Różne naczepy Faymonville są używane do transportu segmentów żurawi, które można podzielić na kabiny, podwozia, gąsienice, przeciwwagi, ciężary balastu, segmenty wysięgnika kratowego, wciągarki i elementy żurawia. Tak szerokie, jak możliwości w branży dźwigowej są także rozwiązania transportowe Faymonville.

Elementy żurawia od nośnika do przeciwwagi

Innowacyjne systemy gwarantują ekonomiczny i płynny transport w obszarze żurawia. Naczepa niskopodwoziowa MultiMAX to ekonomiczna i elastyczna odpowiedź na liczne wyzwania w segmencie żurawi. Zdolne do dopasowania się naczepy niskopodwoziowe z wysuwanym wysięgnikiem i różnorodne opcje naczep niskopodwoziowych umożliwiają optymalny transport żurawi we wszystkich kategoriach wagowych.

Specjalistą w transporcie części żurawi i ciężarów żurawi jest naczepa platformowa CargoMAX. Wzmocnione podwozie kompaktowej przyczepy balastowej zapewnia wytrzymałość w bardzo wymagającym obszarze.

Modułowe serie pojazdów CombiMAX i ModulMAX łączą w swoim składzie technicznym możliwość połączenia trzpień-uchwyt-sprzęgło, niecka, przedłużana belka „Add-on-Beam”, złącze hakowe i możliwości teleskopowania.


Historie sukcesu