Wojsko

W działalności władz w zakresie wyposażenia aparatu obrony narodowej Faymonville przekonało jakością pojazdów.

Sprzęt wojskowy danego kraju wymaga specjalnego materiału transportowego. Nawet w krajach o słabej infrastrukturze transportowej i ekstremalnych warunkach klimatycznych zawsze należy zagwarantować zmianę lokalizacji. Wymagania dotyczące naczep są wysokie i wymagają specjalnego przetwarzania. Faymonville może spełnić te wymagania dzięki swoim wysokim kompetencjom technologicznym.

Wojsko wykorzystuje naczepy do transportu czołgów, pojazdów terenowych, kontenerów dostawczych i sprzętu wojskowego do celów naprawy lub logistyki. Naczepa MultiMAX jest uważana za najbardziej ekonomiczną, technicznie dojrzałą i elastyczną odpowiedź na te wyjątkowe wyzwania. Pojazdy kołowe i gąsienicowe o różnych klasach wagowych są ładowane i przemieszczane z łatwością.

Kompetencje i jakość dla wymagań wojskowych

Rampy pojedyncze są idealne, aby na naczepy wjechały pojazdy wojskowe, a rampy podwójne z kolei zmniejszają kąt podejścia w tym procesie. Przy wyborze stałego wysięgnika w naczepie niskopodwoziowej przestrzeń ładunkowa się wydłuża. Przy tym przegubowy wysięgnik hydrauliczny umożliwia podnoszenie powierzchni ładunkowej na trudnym podłożu.

Faymonville przoduje w zleceniach rządowych dzięki swojej dogłębnej wiedzy specjalistycznej w zakresie wymagań wojskowych dla pojazdów specjalnych. Złożone projekty i ich szczególne cechy w obsłudze są w dobrych rękach. Podstawowymi atutami są również zapewnienie jakości i dokumentacja zgodnie z przepisami wojskowymi.