Technika dźwigowa

Obszar techniki dźwigowej również idzie w górę! Różne urządzenia umożliwiające płynne zastosowanie na wysokości.

Technika dźwigowa obejmuje wszystkie środki techniczne dotyczące pionowego ruchu ładunków, zarówno w technologii montażu, jak i w technice transportowej. Mobilną technikę podnoszenia i dostępu do prac wysokościowych można szybko i elastycznie zastosować w celu przemieszczenia materiału lub ludzi.

Firmy, które koncentrują się na transporcie urządzeń podnoszących, takich jak platformy robocze i platformy teleskopowe, platformy gąsienicowe, podesty roll-lift, podnośniki nożycowe, wózki podnośnikowe czołowe, wózki widłowe lub ładowarki teleskopowe, używają naczep Faymonville zoptymalizowanych pod względem ciężaru.

Bezpiecznie zamocowane i załadowane aż do wysięgnika

Naczepa niskopodwoziowa MultiMAX Plus o lekkiej konstrukcji z hydrauliczną rampą wjazdową jest specjalistą w transporcie techniki dźwigowej. Hydrauliczna rampa wjazdowa ma udźwig do 9 ton i umożliwia załadunek maszyn aż do wysięgnika.

Ponieważ często załadowywanych jest kilka podestów lub wózków widłowych, przyczepa ma wiele punktów mocowania dla idealnego zabezpieczenia ładunku.

Wzmocnione pokrycie z kratownicy i wysoka nośność rampy zapewniają solidność i bezpieczeństwo podczas załadunku i rozładunku. Naczepa jest dostępna z hydraulicznym sterowaniem wymuszonym lub podążającym i ma imponujący zakres opcji.

Hydraulicznie przesuwane i całkowicie odchylane rampy gwarantują bezpieczeństwo i łatwość użytkowania podczas procesu załadunku. Zdalne sterowanie różnymi funkcjami hydraulicznymi i szybkie zwolnienie zabezpieczenia rampy to kolejne aspekty, które ułatwiają pracę kierowcy.


Historie sukcesu