Rozciągana platforma ładunkowa

Większość naczep niskopodwoziowych firmy Faymonville wyposażona jest w platformę ładunkową z możliwością pojedynczego rozciągu.

Ten poziom teleskopowy zapewnia w codziennej pracy elastyczność wystarczającą, aby nastawić się na różne zadania transportowe i się z nimi uporać.

Możliwość rozciągu teleskopowego zwiększa ponadto wartość odsprzedaży pojazdu w porównaniu do pojazdów nierozsuwanych.

Obok wersji z pojedynczym rozciągiem teleskopowym w serii MultiMAX dostępne są również platformy ładunkowe z 2- lub nawet 3-krotnym rozciągiem.

Również tutaj warto przyjrzeć się szczegółom: mechanizm blokady rozciągu aktywowany jest pneumatycznie. Jest on zamontowany po obu stronach na wysuwanych drążkach.

W układzie zespolonym ze wzmocnionymi pozycjami blokady zagwarantowane jest optymalne przenoszenie sił rozciągających, również w przypadku najmocniejszych ciągników siodłowych.

Aluminiowych elementów 

Obszar na rozciągu jest zwykle wyposażony w mocowania dla aluminiowych elementów mostkujących. Opcjonalnie w tym miejscu można wykonać wgłębienie na koło z odpowiednimi skosami.

Stoły przesuwne

Gdyby ładunek wymagał dodatkowych podpór w obszarze teleskopowym, do dyspozycji są liczne stoły przesuwne i elementy mostkujące.

Dostępny dla: MultiMAX MultiMAX Plus & MultiMAX PA-X

Rozciągana platforma ładunkowa
Rozciągana platforma ładunkowa
Rozciągana platforma ładunkowa
Share onWhatsAppLinkedIn