Bastian Velser nadal wybiera niezależne zawieszenie kół Twin Axle II

Nowa naczepa niskopodwoziowa w wariancie 1+3 osie przejmuje ze skutkiem natychmiastowym transport maszyn budowlanych.

Zadowoleni klienci to klienci powracający! W tych słowach jest wiele prawdy, o czym przekonujemy się każdego dnia podczas naszych licznych dostaw pojazdów.

Po raz kolejny miło nam było powitać firmę Bastian Velser, która obecnie przeprowadza rozruch trzeciej już naczepy od Faymonville.

Nowa naczepa niskopodwoziowa w wariancie 1+3 osie przejmuje ze skutkiem natychmiastowym transport maszyn budowlanych dla firm budowlanych, dealerów maszyn i wypożyczalni maszyn na obszarze całych Niemiec i krajów Beneluxu.

Niezależne zawieszenie kół zapewnia nacisk na oś 12 ton

Podobnie jak 2-osiowa naczepa z obniżonym pokładem, którą otrzymaliśmy w 2017 roku, również ta naczepa niskopodwoziowa wyposażona jest w niezależne zawieszenie kół Twin Axle II. Dzięki temu dla MultiMAX możliwy jest nacisk na oś o wartości 12 ton. Całkowita ładowność naczepy niskopodwoziowej wynosi około 50 ton.

Dzięki trwale zintegrowanym zagłębieniom na koła zapasowe można transportować również ładowarki kołowe i wywrotki. Teleskopowa powierzchnia załadunkowa o długości 3000 mm zapewnia dodatkową elastyczność.

Bastian Velser docenia również elastyczność i szybkość działania firmy Faymonville w tym - zakończonym już - projekcie.

Pod okiem przedstawiciela handlowego z Faymonville, Thomasa Schmitza, przekazanie pojazdu po raz kolejny przebiegło według planu.

Nowa naczepa niskopodwoziowa w wariancie 1+3 osie przejmuje ze skutkiem natychmiastowym transport maszyn budowlanych.
Dzięki temu dla MultiMAX możliwy jest nacisk na oś o wartości 12 ton. Całkowita ładowność naczepy niskopodwoziowej wynosi około 50 ton.
Share onWhatsAppLinkedIn