Osiem nowych pojazdów Faymonville dla HKV Schmitz

Od prawie 25 lat Faymonville utrzymuje bliskie stosunki handlowe z firmą HKV Schmitz + Partner GmbH z Kolonii, oparte na wzajemnym zaufaniu.

Firma świadcząca usługi dźwigowe i transportu ciężkiego, działająca na terenie Niemiec i Europy, wprowadza do eksploatacji kolejne osiem nowych pojazdów w wyrazistym zielonym kolorze.

Do transportu obciążników dźwigowych i części dźwigów HKV wybrało dwie kompaktowe 4-osiowe wersje naczepy balastowej CargoMAX z zawieszeniem pneumatycznym oraz dwie 6-osiowe naczepy platformy z tej samej rodziny produktów w wersji z hydraulicznym układem kierowniczym z wymuszonym sterowaniem.

Łącznie cztery urządzenia MultiMAX stanowią elastyczne rozwiązanie w obszarze semi. Trzy 4-osiowe naczepy siodłowe niskopodwoziowe są wyposażone w hydrauliczny układ kierowniczy z wymuszonym sterowaniem, z zawieszeniem pneumatycznym, a ich przestrzeń ładunkowa może być teleskopowo regulowana w zakresie od 8800 mm do 15 000 mm.

Specjalnie do transportu własnego żurawia gąsienicowego HKV LR1500 skonfigurowano również 6-osiową naczepę niskopodwoziową z niezależnym zawieszeniem kół Twin Axle II. W tym wariancie osi MultiMAX gwarantuje minimalną wysokość załadunku wynoszącą 780 mm przy nacisku na oś wynoszącym 12 ton.

Osie, wyposażone w hydrauliczny układ kierowniczy z wymuszonym sterowaniem, zapewniają dużą zwrotność, dzięki czemu można pokonywać nawet pochyłe drogi dojazdowe do placu budowy.

Kompensacja hydrauliczna łabędziej szyi umożliwia podnoszenie i opuszczanie również w przedniej części przestrzeni ładunkowej. Szczególnie w przypadku przejazdów podziemnych możliwe jest zmniejszenie wysokości o ostatnie krytyczne milimetry. HKV Schmitz + Partner GmbH będzie od zaraz korzystać z tych ośmiu nowych pojazdów o wyjątkowych możliwościach.

Dziękujemy za zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni! Spodziewamy się wielu lat udanej współpracy!

Do transportu obciążników dźwigowych i części dźwigów HKV wybrało dwie kompaktowe 4-osiowe wersje naczepy balastowej CargoMAX.
HKV Schmitz + Partner GmbH będzie od zaraz korzystać z tych ośmiu nowych pojazdów o wyjątkowych możliwościach.
Od prawie 25 lat Faymonville utrzymuje bliskie stosunki handlowe z firmą HKV Schmitz + Partner GmbH z Kolonii, oparte na wzajemnym zaufaniu.
Specjalnie do transportu własnego żurawia gąsienicowego HKV LR1500 skonfigurowano również 6-osiową naczepę niskopodwoziową z niezależnym zawieszeniem kół Twin Axle II.
Share onWhatsAppLinkedIn