Pojazdy-siłacze przemierzają Rumunię

Deme Macarale używa FlexMAX do transportu belek betonowych

Gdy ładunek jest długi i ciężki, z pomocą przychodzi naczepa samosterowna FlexMAX. Także firma Deme Macarale z Rumuni wykorzystuje ten produkt Faymonville do swoich celów.

Ta rodzinna firma z miejscowości Oradea posiada łącznie dziesięć oddziałów w całym kraju i od kilku lat odnotowuje znaczący wzrost. „Oferujemy dźwigi mobilne i gąsienicowe o udźwigu do 750 ton. Ponadto naszym głównym zajęciem są przewozy specjalne dla branży betoniarskiej, dla której również instalujemy dostarczane ładunki” – dyrektor Cristian Deme opowiada o pełnej wyzwań działalności.

Wiosną w drogę do Europy Wschodniej udały się dwie 3 plus 5-osiowe naczepy samosterowne FlexMAX marki Faymonville. „Używamy ich do przewozu belek betonowych do miejsca przeznaczenia. Te kolosy osiągają długość od 24 do 46 metrów i ważą nawet 20-70 ton”.

Dokładnie takie wymogi idealnie spełnia naczepa FlexMAX z firmy Faymonville. Dzięki autonomicznemu układowi kierowniczemu jazda po łukach i ciasnych zakrętach nie stanowi żadnej przeszkody.

Można nią sprawnie transportować także najbardziej ekstremalne ładunki o dużej masie.

Pojazdy-siłacze przemierzają Rumunię
Pojazdy-siłacze przemierzają Rumunię
Share onWhatsAppLinkedIn