Gotowy na pustynię

Ekstremalne warunki klimatyczne i trudny teren sprawiają, że obszary pustynne stawiają sprzęt przed ogromnymi wyzwaniami.

Wysoka jakość wykonania jest bardzo ważna dla klientów. Właśnie dlatego Orient Heavy Haulage znalazła to, czego potrzebowała, w Faymonville.

Aby zapewnić jak najdłuższą żywotność, Faymonville wyznaczyło nowy standard w procesie MAXProtect+. „Doceniamy stosowane tutaj metody obróbki powierzchni i metalizacji” − mówi Ramez Naber, dyrektor generalny jordańskiej firmy transportowej specjalizującej się w przewozach specjalnych, wymieniając szczególnie wyjątkową funkcję.

„W porównaniu do innych dostawców, pojazdy Faymonville oferują lepszą ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych i środowiskowych”.

„Bardzo czyste rozwiązanie”

Jakość jest najważniejszym kryterium dla Orient Heavy Heavy Haulage, a ta jakość jest wynikiem dobrze przemyślanych procesów. Dla Rameza Nabera nowoczesne technologie produkcyjne w Faymonville są standardem. Nawet końcowy montaż ma bezpośredni wpływ na wykorzystanie pojazdu w piaszczystych pustynnych warunkach.

Mając to na uwadze, wszystkie komponenty są montowane po ich pomalowaniu. „To bardzo czyste rozwiązanie, które sprawia, że komponent ​​jest mniej podatny na uszkodzenia, ponieważ farba nie dociera do części”.

Niezawodny partner

Orient Heavy Heavy Transporter ma teraz dużą flotę pojazdów z Faymonville. Poza 24 liniami osi G-ST ModulMAX z licznymi pokładami i akcesoriami od tamtej pory dodała ona dwie 8-osiowe i 6-osiowe naczepy MultiMAX, a także sześć 4-osiowych przyczep z platformami TeleMAX z potrójnymi przedłużeniami.

Potężny sprzęt, który pomógł OHH stać się liderem branży w regionie.

„Faymonville zawsze oferuje nam odpowiednie rozwiązanie, które spełnia nasze wysokie wymagania techniczne” − mówi Ramez Naber z satysfakcją. On i jego koledzy doceniają również i ufają jednej z zalet Faymonville, cenionej w świecie arabskim − niezawodności.

„Współpracujemy bardzo blisko, a każdemu z naszych pytań do działu technicznego i obsługi posprzedażnej zawsze poświęcana jest pełna uwaga”.

Gotowy na pustynię - Historie sukcesu
Gotowy na pustynię - Historie sukcesu
Share onWhatsAppLinkedIn