Nowy ModulMAX AP-M: odkryj rozwiązanie "3 w 1"!

Produkt typu ModulMAX AP-M oznacza pojazd modułowy, łączący tryb wspomagania dodatkowego z niezależnym trybem oraz tryb naczepy samobieżnym.

ModulMAX AP-M to zdecydowanie najsilniejszy, dostępny produkt na rynku, osiągający moc trakcyjną rzędu 1280 kN na jednym module zasilającym Power Pack Unit.

Nowy i wyjątkowy

Osie samobieżne można włączyć i wyłączyć przy dowolnych obrotach. Wykonanie tego manewru nie będzie wymagać zatrzymania zespołu pojazdów przez kierowcę. To nowa i unikalna funkcja w połączeniu z wysoką przyczepnością. 

Dodatkowo wszystkie osie samobieżne posiadają mocne i co najważniejsze, homologowane hamulce. W wersji High-Torque można wykorzystać nawet 10 osi
samobieżnych – nikt nie oferuje większych możliwości.

Moduły oparte są na opatentowanym dwuwahaczowym systemie zawieszenia, który oferuje lepsze rozłożenie sił i momenty zginające. Największe atuty to suw wielkości
650 mm oraz 45 ton udźwigu na linię osi.

ModulMAX AP-M oferuje bezproblemowe współdziałanie i może być łączony z konwencjonalnymi modułami Faymonville ModulMAX o szerokości 3000 mm lub
innych marek. Użytkownicy mogą łączyć go z powszechnie używanym sprzętem, takim jak naczepy niskopodwoziowe, wsporniki dystansowe, dyszle itd.

Moduł Power Pack Unit, zasilający ten mechanicznie sterowany moduł, jest identyczny z używanymi w pojazdach sterowanych elektronicznie.

Dostępne są trzy różne wersje, w zależności od zakresu zastosowań dla operatora:

Wytrzymałość (Endurance)

Do ciężkiego transportu dalekobieżnego, gdzie istotne jest wspomaganie ciągnika stałą siłą pociągową przy dużej prędkości.

Standard

Do wszechstronnego transportu ciężkiego i w przypadku podziału zadań drogowych, i w terenie, w stosunku ok. 20/80. Ta wersja pozwala
osiągnąć doskonałe połączenie siły uciągu i prędkości roboczej.

Wysoki moment obrotowy (High torque)

Do zadań transportu ciężkiego, w których konieczne jest uzyskanie wysokiej siły uciągu, a prędkość wspomagania 15 km/h jest wystarczająca. 

Data publikacji: 07/2022

Nowy ModulMAX AP-M: odkryj rozwiązanie "3 w 1"!
Nowy ModulMAX AP-M: odkryj rozwiązanie "3 w 1"!
Nowy ModulMAX AP-M: odkryj rozwiązanie "3 w 1"!
Nowy ModulMAX AP-M: odkryj rozwiązanie "3 w 1"!
Share onWhatsAppLinkedIn