Oszczędź czas, zyskaj pieniądze

Bądź najszybszy w Ameryce Północnej w klasie pojazdów 19-osiowych dzięki nowej naczepie HighwayMAX Dolly&Booster!

Faymonville wprowadza nowego, zaawansowanego członka do uznanej rodziny naczep HighwayMAX na północnoamerykański rynek produktów transportowych. HighwayMAX Dolly&Booster daje możliwość bycia najszybszym w klasie pojazdów 19-osiowych.

Ten „król autostrad” pozwala oszczędzić czas i pieniądze dzięki zastosowaniu rozwiązań technologicznych gwarantujących proste i szybkie przyłączanie / odłączanie sprzętu. HighwayMAX Dolly&Booster to rozsuwana naczepa do transportu ciężkich ładunków składająca się z dziewięciu hydraulicznie sterowanych osi wahliwych, 3-osiowego wózka terenowego i 3-osiowego nitro boostera. Wraz z ciągnikiem jednostka ta tworzy 19-osiowy zespół pojazdów i osiąga dopuszczalną ładowność użytkową około 240 000 lbs (109 000 kg) przy obciążeniu osi 20 000 lbs (9000 kg).

„Król autostrad”

Poza błyskawiczną gotowością do pracy, klienci mogą zyskać też na wszechstronnym zastosowaniu z uwagi na możliwość demontażu wózka terenowego i boostera. HighwayMAX Dolly&Booster gwarantuje obniżenie kosztów operacyjnych, gdyż podczas pustych przebiegów wózek terenowy i boostera można przewozić na naczepie. Nie ma konieczności uzyskiwania kosztownych zezwoleń ani jazdy z pojazdami pilotującymi. Długość zespołu pojazdów nie przekracza 110′ (33,5 m). Platformę załadunkową można wydłużyć do 82′, a dystans pomiędzy osiami zespolonych osi potrójnych można dostosować (14′, 16′, 18′, 20').

Dzięki technologii osi wahliwych z siłownikiem o skoku 23,6″ (60 cm) naczepa zapewnia doskonałą sterowność z kącie skrętu nawet 60°. Niska wysokość jazdy oraz łatwe cofanie to dodatkowe, przydatne cechy w codziennej pracy amerykańskiego przewoźnika ładunków ponadnormatywnych.

Ten mocny i wytrzymały pojazd spełnia wymogi normy DOT, a jego rama jest w całości ocynkowana, co daje najlepszą dostępną na rynku ochronę przed korozją. Te naczepy oraz inne produkty Faymonville są już dostępne od ręki w salonie Hale Heavy Haul. Sprzedawca ten zapewnia najwyższą jakość obsługi klienta i wsparcia posprzedażnego.

Odkryj też pozostałe dwie odmiany tej naczepy: HighwayMAX oraz HighwayMAX Booster.

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów dla Ameryki Północnej na stronie www.faymonville.us 

Bądź najszybszy w Ameryce Północnej w klasie pojazdów 19-osiowych dzięki nowej naczepie HighwayMAX Dolly&Booster!
Faymonville wprowadza nowego, zaawansowanego członka do uznanej rodziny naczep HighwayMAX na północnoamerykański rynek produktów transportowych.
Ten „król autostrad” pozwala oszczędzić czas i pieniądze dzięki zastosowaniu rozwiązań technologicznych gwarantujących proste i szybkie przyłączanie / odłączanie sprzętu.
HighwayMAX Dolly&Booster to rozsuwana naczepa do transportu ciężkich ładunków składająca się z dziewięciu hydraulicznie sterowanych osi wahliwych, 3-osiowego wózka terenowego i 3-osiowego nitro booste
Oszczędź czas, zyskaj pieniądze
Share onWhatsAppLinkedIn