Naczepy niskopodwoziowe Faymonville do wysokich ładunków

Odkryj największy wybór naczep niskopodwoziowych!

Wysokość ładunku często okazuje się dużym wyzwaniem w codziennym transporcie. Wymogi prawne i trudny profil trasy regularnie powodują bóle głowy. Tam, gdzie liczy się każdy milimetr, Faymonville stawia akcenty oferując największy wybór naczep niskopodwoziowych.

Naczepy zagłębiane z trzech serii produktów MegaMAX, GigaMAX i VarioMAX umożliwiają przestrzeganie ustawowych ograniczeń wysokości nawet przy dużym obciążeniu. Dzięki małej wysokości jezdnej, naczepy niskopodwoziowe przejeżdżają przez tunele, mosty i pod liniami wysokiego napięcia, co sprawia, że nawet skomplikowane projekty mogą bezpiecznie dotrzeć do celu.

Trzy serie pojazdów do różnych zadań

Naczepa zagłębiana MegaMAX z ładunkiem od 20 do 80 ton charakteryzuje się wysuwanym wysięgnikiem, obniżonym pokładem i podwoziem z 1-5 osiami. W celu uzyskania dodatkowej ładowności i optymalnego rozłożenia ciężaru, w razie potrzeby, między ciągnikiem siodłowym, a wysięgnikiem można zamontować 1 lub 2-osiowy wózek samosterowny.

Naczepa niskopodwoziowa GigaMAX z ładunkiem od 30 do 70 ton charakteryzuje się tym, że jedna lub dwie osie wahliwe są na stałe zamontowane w wysięgniku. W ten sposób użytkownik uzyskuje maksymalnie kompaktową całkowitą długość pociągu przy jednocześnie dużej długości ładunkowej. Zintegrowane osie wahliwe zwiększają ładowność w przedniej części pojazdu.

Naczepa zagłębiana VarioMAX z ładunkiem od 30 do 135 ton cechuje się zdejmowanym podwoziem z osią wahliwą między wysięgnikiem, a obniżonym pokładem. Solidna i dobrze przemyślana konstrukcja zapewnia, że to rozwiązanie ma optymalny stosunek ładowności do ciężaru własnego dla ciężkich klas tonażu.

Siedem wariantów do wyboru

Szeroka gama typów wysięgników firmy Faymonville pasuje do każdego ciągnika siodłowego. Naczepy z zagłębianym pokładem występują w kilku typach i kategoriach ładowności.

Szeroki asortyment w Faymonville zapewnia uniwersalne możliwości. Obszar ładunkowy jest dostępny jako platforma koparki, platforma rolnicza, zewnętrzne belki ze stałą podłogą, zewnętrzne belki ze zdejmowaną podłogą, poszerzane zewnętrzne belki, pokład statku z hydraulicznym poszerzeniem i płaski pokład.

W przypadku wszystkich naczep zagłębianych z trzech serii produktów Faymonville, intuicyjna i prosta obsługa zapewnia, że wszelkiego rodzaju projekty niskopodwoziowe są łatwe do wykonania.

Transportujesz wysokie ładunki? Mamy rozwiązanie!

Naczepa zagłębiana VarioMAX z ładunkiem od 30 do 135 ton cechuje się zdejmowanym podwoziem z osią wahliwą między wysięgnikiem, a obniżonym pokładem.
Naczepy zagłębiane z trzech serii produktów MegaMAX, GigaMAX i VarioMAX umożliwiają przestrzeganie ustawowych ograniczeń wysokości nawet przy dużym obciążeniu.
Naczepa zagłębiana MegaMAX z ładunkiem od 20 do 80 ton charakteryzuje się wysuwanym wysięgnikiem, obniżonym pokładem i podwoziem z 1-5 osiami.
Naczepa niskopodwoziowa GigaMAX z ładunkiem od 30 do 70 ton charakteryzuje się tym, że jedna lub dwie osie wahliwe są na stałe zamontowane w wysięgniku.
Share onWhatsAppLinkedIn