KSK z nową naczepą niskopodwoziową 2+4

Aby sprostać najtrudniejszym zadaniom transportowym w codziennej pracy, firma Kies und Sand Köchstedt GmbH stawia na naczepy niskopodwoziowe Faymonville.

W 2013 roku do floty pojazdów dołączyła pierwsza kombinacja 2+4 z pomostem do transportu koparek. Na początku roku przyjęto nowy pojazd.

Znów jako wersja 2+4, tym razem w wariancie z platformą do transportu zbiornika. Ich niska wysokość załadunkowa wynosząca zaledwie 450 mm (przy prześwicie 150 mm) jest idealna do dużych ładunków.

Dzięki temu nowemu VarioMAX, KSK znacznie rozszerza swoją ofertę i zwiększa elastyczność, co z kolei umożliwia przyjmowanie nowych zamówień. Naczepa niskopodwoziowa ma zdejmowaną podłogę załadunkową i z podstawowej długości 8000 mm można ją przedłużyć o kolejne 5000 mm.

Dzięki temu możliwe jest transportowanie wysokich zbiorników przemysłowych i kotłów z optymalną wysokością załadunkową. Sprzęgło grzebieniowe na tylnym podwoziu, umożliwia montaż wsporników wydłużających.

Sprawdzona technologia osi wahliwych na każdy teren

Niski ciężar własny naczepy niskopodwoziowej w połączeniu z ciągnikiem siodłowym 8x4 zapewnia legalną ładowność w Niemczech wynoszącą 66 ton. Osie wahliwe 17,5” są idealne do poruszania się po trudnym terenie budowy.

Ta sprawdzona technologia mechanizmu jezdnego imponuje skokiem 600 mm i kątem skrętu 60°. Liczne punkty mocowania zapewniają maksymalne bezpieczeństwo ładunku.

Dodatkowo, połączenie jest oczywiście całkowicie metalizowane, co zapewnia długą żywotność nawet w najtrudniejszych warunkach. Kierowcom KSK przedstawiono już, jak łatwa jest obsługa podczas szczegółowego szkolenia.

Dziękujemy firmie KSK za ich wielokrotne zaufanie i życzymy dużo szczęścia z nową naczepą w akcji.

Naczepa niskopodwoziowa ma zdejmowaną podłogę załadunkową i z podstawowej długości 8000 mm można ją przedłużyć o kolejne 5000 mm.
Dzięki temu nowemu VarioMAX, KSK znacznie rozszerza swoją ofertę i zwiększa elastyczność, co z kolei umożliwia przyjmowanie nowych zamówień.
Niski ciężar własny naczepy niskopodwoziowej w połączeniu z ciągnikiem siodłowym 8x4 zapewnia legalną ładowność w Niemczech wynoszącą 66 ton.
Share onWhatsAppLinkedIn