NOWY HighwayMAX All-In-One na Amerykę Północną

Jeden pojazd, wiele możliwości!

Faymonville wzbogaca północnoamerykański sektor transportowy o innowacyjne linie produktów i specjalnie dostosowane technologie. Nowy kamień milowy jest teraz stawiany wraz z wprowadzeniem HighwayMAX All-In-One. Podstawą jest odnosząca sukcesy na całym świecie modularna koncepcja CombiMAX.

W czasach wyzwań ekonomicznych uzasadnienie inwestowania w nowy sprzęt jest zwykle takie samo: jakie wybrać środki, aby pracować elastycznie, opłacalnie i w sposób zrównoważony? - Tak wszechstronnym i nowoczesnym rozwiązaniem jest HighwayMAX All-In-One - mówi Rainer Noe, który jest odpowiedzialny za produkt Faymonville i określa różnorodność pojazdu drogowego. - Koncepcja modułowa może być stosowana jako kombinacja typu Tiefbett 3+6, jako teleskopowana naczepa z obniżonym pokładem z dziewięcioma osiami lub – z dodatkowym wzmacniaczem nitro – jako kombinacja 12-osiowa.

Ale to nie wszystko. Koncepcja ma również asa w rękawie dla coraz bardziej obecnej energetyki wiatrowej. Rainer Noe: - Ponieważ możliwa jest również konfiguracja jako pojazd z adapterem do transportu wieży. A w wariancie naczepy niskopodłogowej typu Tiefbett można zintegrować cały asortyment, taki jak platformy zbiornikowe, płaskie platformy, platformy do transportu koparek itp.

Ekstremalna elastyczność w szerokim zakresie zadań

Przebudowa do dowolnego z tych wariantów jest szybka i łatwa. Sprzęgi na przednim i tylnym podwoziu umożliwiają szybką wymianę komponentów. - Motto systemu modułowego CombiMAX dotyczy również HighwayMAX All-In-One: zdefiniuj swoje zadanie transportowe, połącz swój pojazd - Rainer Noe opisuje podobieństwa do znanej rodziny produktów Faymonville. Ten nowy produkt umożliwia transport części przemysłowych, maszyn budowlanych, segmentów wież wiatrowych, elementów dźwigów i innych ciężkich towarów po Ameryce Północnej.

Modułowa konstrukcja zapewnia, że firmy transportowe w USA i Kanadzie mogą osiągnąć więcej możliwych zastosowań za pomocą tylko jednej koncepcji pojazdu. Wyższe wykorzystanie oznacza również brak kosztów materiału w „przestoju”. 

Maksymalne wykorzystanie, niższe koszty funkcjonalne

Hydraulicznie sterowane osie z przodu i z tyłu, a także technologia osi wahliwych o skoku zawieszenia 24 cali i kącie skrętu do 60° zapewniają optymalną zwrotność na trudnych trasach. Dzięki dodatkowemu kierowaniu nawet najwęższe przejścia nie stanowią już przeszkody. Także złożone obciążenia są optymalnie obsługiwane dzięki regulowanemu stosunkowi między obciążeniem siodła a obciążeniem osi, a także odpowiedniemu rozłożeniu obciążenia na wszystkie osie.

Po zakończeniu pracy HighwayMAX All-In-One można bez wysiłku i w ciągu kilku minut skrócić do minimalnej całkowitej długości, co znacznie zmniejsza koszty pustych przebiegów.

Najlepszy na rynku stosunek masy własnej do obciążenia użytkowego!

  • Naczepa niskopodwoziowa typu Tiefbett 3 +6

Dopuszczalne obciążenie użytkowe do 150 000 funtów przy obciążeniu osi 20 000 funtów

  • 9-osiowa naczepa z obniżonym pokładem

Dopuszczalne obciążenie użytkowe do 160 000 funtów przy obciążeniu osi 20 000 funtów

  • 12-osiowa naczepa z obniżonym pokładem ze wzmacniaczem nitro

Dopuszczalne obciążenie użytkowe do 207 000 funtów przy obciążeniu osi 20 000 funtów  

Data publikacji: 10/2022

NOWY HighwayMAX All-In-One na Amerykę Północną
NOWY HighwayMAX All-In-One na Amerykę Północną
NOWY HighwayMAX All-In-One na Amerykę Północną
NOWY HighwayMAX All-In-One na Amerykę Północną
Share onWhatsAppLinkedIn