Trasy przyczepą niskopodwoziową przy wiecznej zmarzlinie w Finlandii

Firma Kosken Autokeskus Oy przemierza kraj nowym MegaMAX.

Ponad 300 kilometrów przez śnieg i lód – to pierwsze zadanie naszej nowej, 4-osiowej przyczepy niskopodwoziowej dla naszego klienta, firmy Kosken Autokeskus Oy. MegaMAX miał załadowaną maszynę leśną o długości 12,5 metrów, która była transportowana do portu w Helsinkach.

W temperaturach sięgających -30 stopni zarówno człowiek, jak i maszyna są mocno obciążeni. Lodowaty chłód nie stanowi jednakże problemu dla czerwono-czarnego zaprzęgu. „Wszystko przebiega wspaniale” – relacjonuje udaną premierę pojazdu Helena Vahteri z firmy Kosken Autokeskus Oy.

Naczepa niskopodwoziowa MegaMAX odgrywa kluczową rolę w transporcie Finów. Pojazd może przyjąć obciążenie użytkowe do 52 ton, a ze specjalnym zezwoleniem nawet do 67 ton. „Zaletą jest oczywiście niska wysokość załadunku” – mówi Helena Vahteri.

„Transportujemy wiele różnych maszyn. Dzięki nowej niskopodwoziowej platformie możemy również efektywnie i bezpiecznie transportować duże ładunki”. Harvester kontynuuje podróż do Europy kontynentalnej.

A na MegaMAX czeka za to kolejne zlecenie. Dla firmy Kosken Autokeskus Oy nowy pojazd szybko stał się prawdziwym atutem w życiu codziennym.

Naczepa niskopodwoziowa MegaMAX odgrywa kluczową rolę w transporcie Finów. Pojazd może przyjąć obciążenie użytkowe do 52 ton, a ze specjalnym zezwoleniem nawet do 67 ton.
Share onWhatsAppLinkedIn