Inspiracja od samego początku

Większy niż kiedykolwiek! Wszechstronny jak nigdy dotąd!

Na targach bauma 2022 w Monachium zaprezentujemy międzynarodowej publiczności przekrój naszych umiejętności!

Grupa Faymonville po raz kolejny zaprezentuje się ze stoiskiem większym niż w poprzedniej edycji bauma. Na 1436 metrach kwadratowych pokażemy różnorodność naszych trzech marek produktów: MAX Trailer, Faymonville i Cometto.

Najmocniejsza premiera światowa

Podczas targów w Monachium swoją światową premierę będzie miało nowe urządzenie BladeMAX1000 firmy Cometto. Adapter łopat turbiny wiatrowej o nośności 1000 mT to najmocniejsze urządzenie tego typu dostępne na rynku. Ten specjalny pojazd służy do bezpiecznego transportu nowych, ogromnych łopat turbin wiatrowych na miejsce montażu na ostatnim odcinku trasy. Należy do serii BladeMAX firmy Cometto, która oferuje trzy wersje: BladeMAX650, BladeMAX800 i BladeMAX1000.

Rozwiązanie „2 w 1”

Typ produktu ModulMAX AP-M wyróżnia się sterowanym mechanicznie modułem do zadań specjalnych, który łączy tryb wspomagania z niezależnym trybem samobieżnym. Napędzane osie można włączać i wyłączać przy dowolnej prędkości, maksymalnie do 40 km/h. Rozwiązanie to daje ogromną korzyść, gdyż operator nie musi zatrzymywać konwoju w celu wykonania tego manewru, jak ma to miejsce w przypadku innych dostawców. W połączeniu z wysoką przyczepnością jest to absolutnie innowacyjna cecha.

Wszechstronne urządzenie dla sektora budowlanego

Żadna inna branża nie obejmuje tylu różnorodnych zadań w ciągu dnia, jak sektor budowlany. Rozwiązaniem są wszechstronne urządzenia, których nie zabraknie na stoisku Grupy Faymonville. I to we wszystkich obszarach: naczepy niskopodwoziowe, naczepy niskopodłogowe, naczepy holowane i naczepy samozaładowcze. Marka MAX Trailer obchodzi w tym roku swoje 10-lecie, a dzięki modułowej konstrukcji zrewolucjonizowała sektor transportu specjalnego. Cztery urządzenia prezentowane w Monachium podkreślą różnorodność jej dotychczasowej oferty.

Kompletne rozwiązania dla przemysłu wiatrowego

W sektorze energii wiatrowej Grupa Faymonville oferuje rozwiązania transportowe, które nadążają za szybkim tempem rozwoju produktów. Oprócz BladeMAX1000, na targach bauma zaprezentowany będzie adapter łopaty turbiny wiatrowej i naczepa samosterowna. Ta innowacyjna koncepcja to przyszłość transportu łopat turbin wiatrowych o długości do 100 metrów.

Pojazdy samobieżne i moduły do najtrudniejszych zadań

Firma Cometto, będąca centrum kompetencji pojazdów samobieżnych w ramach Grupy Faymonville, prezentuje 4-osiowy pojazd Eco1000 z technologią hybrydową, który jest absolutnie przełomowy w tym segmencie. Dodatkowo ofertę uzupełnia sterowany elektronicznie pojazd samobieżny MSPE.

Tutaj można nas znaleźć!

Obszar na otwartej przestrzeni północny
Stoisko 822/5

Data publikacji: 08/2022

Inspiracja od samego początku
Inspiracja od samego początku
Inspiracja od samego początku
Inspiracja od samego początku
Inspiracja od samego początku
Inspiracja od samego początku
Inspiracja od samego początku
Share onWhatsAppLinkedIn