Startujemy ponownie! Zachęcamy do współpracy!

Czas koronawirusa postawił przed wszystkimi poważne wyzwania. Jednak w każdej sytuacji pożądane są szybkie i pragmatyczne rozwiązania.

Jesteśmy obecni!

Zaistniała sytuacja stawia każdy dział przed wielkimi wyzwaniami. Nawet w „fazie lockdown” nasze różne usługi, takie jak dostawy, wysyłka części zamiennych, serwis posprzedażowy, naprawy i sprzedaż były zawsze zagwarantowane zgodnie z określonymi zarządzeniami.

Znajdujemy rozwiązania!

Oczywiście wszystkie działy przestrzegały i będą nadal przestrzegać w swojej pracy zasad oraz instrukcji higieny. Jako producent przyjmujemy nowe wyzwania i uważamy, że jesteśmy przygotowani do tego, aby pozytywnie stawić im czoła. Szybkie i pragmatyczne rozwiązania są mile widziane we wszystkich obszarach – to właśnie stanowi siłę Faymonville.

Oferujemy możliwości!

Jesteśmy dumni, że możemy polegać na bardzo lojalnej i niezawodnej klienteli. We wspólnym dialogu odnajdują się indywidualnie dopasowane rozwiązania, aby nasi klienci ze swoimi nowymi pojazdami mogli przyspieszyć swoją gospodarczą przyszłość do możliwie najlepszego czasu.

Jesteśmy przygotowani!

W niedalekiej przyszłości należy oczekiwać większych projektów w programach, mających na celu ożywienie i stymulację koniunktury. To zapewnia zaufanie. Na całym świecie jesteśmy w każdym razie zmobilizowani, aby w tej nowej erze rozbudowywać naszą pozycję.

Jesteśmy elastyczni!

Teraz opłaciło się to, że przez lata wkładaliśmy dużo energii w nasze procesy produkcyjne. Jesteśmy w stanie szybko i elastycznie dostosować nasze moce produkcyjne do rynku. To okazuje się znaczącą zaletą.

Wspólnie stawiamy czoła nowym wyzwaniom!

Jesteśmy gotowi na przyszłość .... to the MAX!

Startujemy ponownie! Zachęcamy do współpracy!
Share onWhatsAppLinkedIn