Nowosci dla rolnictwa

Nowe technologie zdobywają wszystkie dziedziny gospodarki. Reakcja na te zmiany i natychmiastowe oferowanie odpowiednich rozwiązań technicznych należy do mocnyc

Do zadań transportowych w produkcji rolnej stworzono nową, 2-osiową naczepę niskopodwoziową. „Naczepa MegaMAX jest wyposażona w opcję hydraulicznego dostosowania powierzchni załadunkowej. W postaci złożonej szerokość tej naczepy wynosi 1600 mm, możliwe jest jej płynne poszerzanie do 3650 mm. W przypadku tej szerokości oferujemy szczególną elastyczność” - manager produktu Rainer Noe wymienia korzyści dla przedsiębiorstw z sektora rolniczego. „Możliwe jest w ten sposób zamocowanie każdej maszyny rolniczej o masie do 33 t.”

Bez demontażu podwozia gąsienicowego

W jednej z pierwszej akcji wariant 2-osiowy transportował dla francuskiego klienta Translyre kombajn na podwoziu gąsienicowym. Taka technologia powoduje zmniejszenie nacisku na podłoże w przypadku pracy na miękkim i bagnistym gruncie. Nawet w trudnych warunkach możliwe są zbiory plonów. Maszynę o szerokości podstawowej 3500 mm transportowano na elastycznej, niskopodwoziowej naczepie teleskopowej bez demontażu gąsienic. W ten sposób urządzenie szybko podjęło kolejne zadanie, bowiem nie było potrzeby jego przebudowywania.

Dobre właściwości jezdne na drogach polnych

Nowa, 2-osiowa naczepa niskopodwoziowa dysponuje poza tym uchwytami na belki poszerzające pomiędzy wspornikami zewnętrznymi. W ten sposób powstaje powierzchnia załadunkowa na stopę podporową przyczep samozaładowczych i cystern na gnojówkę. Technologia osi wahliwych skutkuje dalszymi

zaletami w zakresie właściwości jezdnych pojazdu. Skok 600 mm pozwala na łatwe pokonanie nierówności uliczek i dojazdów. Kąt skrętu 60° pomaga podczas manewrowania w ciasnych miejscach, jak na przykład na terenie gospodarstwa lub krętych drogach polnych.

Nowosci dla rolnictwa - Aktualności
Nowosci dla rolnictwa - Aktualności
Nowosci dla rolnictwa - Aktualności
Share onWhatsAppLinkedIn