ModulMAX jako uzupełniające rozwiązanie dla firmy Transportes Machado

Aby zwiększyć jej możliwości na drogach i w terenie, specjaliści dostarczyli nowy 6-osiowy modułowy pojazd ModulMAX.

Firma Transportes Machado z Portugalii specjalizuje się w podnoszeniu ciężkich ładunków oraz w sektorze transportowym.

Aby zwiększyć jej możliwości na drogach i w terenie, specjaliści dostarczyli nowy 6-osiowy modułowy pojazd ModulMAX z przewodem w kształcie litery S i dwiema napędzanymi liniami osi, którego system napędowy może być używany w trzech różnych trybach.

Pojazdy modułowe ModulMAX umożliwiają trzy różne tryby

Tryb wspomagania oferuje kombinację holowaną z dodatkową przyczepnością na żądanie, gdy prędkość spadnie poniżej określonego limitu, np. podczas jazdy pod górę.

Od określonej prędkości lub gdy nie jest wymagana dodatkowa trakcja, osie napędowe przełączają się w tryb naczepy, w którym mogą po prostu zwolnić i być ciągnięte z prędkością do 80 km/h.

Wreszcie tryb własnego napędu pozwala kombinacji ModulMAX z oponami bliźniaczymi 17,5″ i podstawowej szerokości 3000 mm na w pełni samodzielne użycie, bez ciągnika. Niezbędną moc w trybie wspomagania lub z własnym napędem dostarcza jednostka zasilająca.

Połączenie transportu drogowego ciężkich ładunków z ich ustawianiem i montażem na miejscu

To nowe urządzenie doskonale wpisuje się w obszar działalności firmy Machado, ponieważ pozwala łączyć ciężkie transporty drogowe komponentów przemysłowych – takich jak transformatory, generatory czy prasy – z ich ustawianiem oraz instalacją na miejscu za pomocą specjalistycznych suwnic, żurawi pick and carry itd.

Ponadto we flocie jest uzupełnieniem istniejących naczep Faymonville, składających się z 4-osiowej naczepy niskopodwoziowej MultiMAX i 3-osiowego pojazdu niskopodwoziowego MegaMAX z bardzo niską platformą teleskopową.

Szczegółowa sesja instruktażowa prowadzona przez specjalistów Faymonville dostarczyła zespołowi Machado całą wiedzę niezbędną do uruchomienia nowej naczepy modułowej!

Życzymy wszystkiego najlepszego i udanej pracy z wykorzystaniem tego potężnego pojazdu modułowego ModulMAX!

 

ModulMAX jako uzupełniające rozwiązanie dla firmy Transportes Machado
ModulMAX jako uzupełniające rozwiązanie dla firmy Transportes Machado
ModulMAX jako uzupełniające rozwiązanie dla firmy Transportes Machado