ModulMAX jako uzupełniające rozwiązanie dla firmy Transportes Machado

Aby zwiększyć jej możliwości na drogach i w terenie, specjaliści dostarczyli nowy 6-osiowy modułowy pojazd ModulMAX.

Firma Transportes Machado z Portugalii specjalizuje się w podnoszeniu ciężkich ładunków oraz w sektorze transportowym.

Aby zwiększyć jej możliwości na drogach i w terenie, specjaliści dostarczyli nowy 6-osiowy modułowy pojazd ModulMAX z przewodem w kształcie litery S i dwiema napędzanymi liniami osi, którego system napędowy może być używany w trzech różnych trybach.

Pojazdy modułowe ModulMAX umożliwiają trzy różne tryby

Tryb wspomagania oferuje kombinację holowaną z dodatkową przyczepnością na żądanie, gdy prędkość spadnie poniżej określonego limitu, np. podczas jazdy pod górę.

Od określonej prędkości lub gdy nie jest wymagana dodatkowa trakcja, osie napędowe przełączają się w tryb naczepy, w którym mogą po prostu zwolnić i być ciągnięte z prędkością do 80 km/h.

Wreszcie tryb własnego napędu pozwala kombinacji ModulMAX z oponami bliźniaczymi 17,5″ i podstawowej szerokości 3000 mm na w pełni samodzielne użycie, bez ciągnika. Niezbędną moc w trybie wspomagania lub z własnym napędem dostarcza jednostka zasilająca.

Połączenie transportu drogowego ciężkich ładunków z ich ustawianiem i montażem na miejscu

To nowe urządzenie doskonale wpisuje się w obszar działalności firmy Machado, ponieważ pozwala łączyć ciężkie transporty drogowe komponentów przemysłowych – takich jak transformatory, generatory czy prasy – z ich ustawianiem oraz instalacją na miejscu za pomocą specjalistycznych suwnic, żurawi pick and carry itd.

Ponadto we flocie jest uzupełnieniem istniejących naczep Faymonville, składających się z 4-osiowej naczepy niskopodwoziowej MultiMAX i 3-osiowego pojazdu niskopodwoziowego MegaMAX z bardzo niską platformą teleskopową.

Szczegółowa sesja instruktażowa prowadzona przez specjalistów Faymonville dostarczyła zespołowi Machado całą wiedzę niezbędną do uruchomienia nowej naczepy modułowej!

Życzymy wszystkiego najlepszego i udanej pracy z wykorzystaniem tego potężnego pojazdu modułowego ModulMAX!

 

ModulMAX jako uzupełniające rozwiązanie dla firmy Transportes Machado
ModulMAX jako uzupełniające rozwiązanie dla firmy Transportes Machado
ModulMAX jako uzupełniające rozwiązanie dla firmy Transportes Machado
Share onWhatsAppLinkedIn