Willenbacher oraz dwie nowe naczepy niskopodwoziowe do transportu podestów roboczych

Naczepy niskopodwoziowe wyposażone w hydrauliczny układ kierowniczy z wymuszonym sterowaniem MultiMAX Plus zostały zaprojektowane z myślą.

Jeśli chodzi o wynajem podestów roboczych w Monachium, Landshut, Regensburgu i okolicach, firma Willenbacher jest jednym z wiodących oferentów.

Usługodawca od ponad 30 lat oferuje podesty teleskopowe, podnośniki nożycowe i zwyżki samobieżne samochodów ciężarowych na wynajem i sprzedaż. Do ich transportu firma wykorzystuje obecnie dwie nowe naczepy niskopodwoziowe od Faymonville.

Naczepy niskopodwoziowe wyposażone w hydrauliczny układ kierowniczy z wymuszonym sterowaniem MultiMAX Plus w wersji 2- i 3-osiowej zostały zaprojektowane z myślą o zoptymalizowanej masie i kompaktowych wymiarach.

Hydraulicznie podnoszona i opuszczana powierzchnia załadunkowa umożliwia łatwy załadunek maszyn aż po łabędzią szyję.

Podłoga z kratownicy zapewnia optymalny najazd, a liczne możliwości mocowania zapewniają maksymalne bezpieczeństwo transportu.

Bardzo dziękuję za to zlecenie i za wszystkie udane projekty.

Naczepy niskopodwoziowe wyposażone w hydrauliczny układ kierowniczy z wymuszonym sterowaniem MultiMAX Plus w wersji 2- i 3-osiowej zostały zaprojektowane z myślą o zoptymalizowanej masie i kompaktowyc
Hydraulicznie podnoszona i opuszczana powierzchnia załadunkowa umożliwia łatwy załadunek maszyn aż po łabędzią szyję.
Share onWhatsAppLinkedIn