#WEAREFAYMILY

Faymily? Odkryj, co to oznacza na nowej stronie z ofertami pracy!

Sukces nie jest dziełem przypadku, ale naszych pracowników! Zapoznaj się z oferowanymi przez nas możliwościami na stronie https://jobs.faymonville.group/.

Zostań częścią Faymily!

Myślimy w kategoriach wysokich, długich, szerokich i ciężkich.
Pracujemy mądrze, wydajnie i odpowiedzialnie.
Wykonujemy swoją pracę, wprowadzamy rzeczy w życie i znajdujemy odpowiednie rozwiązania. I jesteśmy dumni z tego, co robimy.

Dzięki temu jesteśmy wyjątkową firmą, która dla niektórych stała się nawet rodziną. A najlepsze jest to, że: Nasza Faymily wciąż rośnie.

Produkcja, z której jesteśmy dumni

Aby przemieszczać ładunki ważące tony, musisz myśleć w innych kategoriach. Oznacza to zakasanie rękawów, wypróbowanie różnych rzeczy, wyciągnięcie wniosków, naukę i dalsze działania.

W ten sposób nasza produkcja nie tylko tworzy specjalne pojazdy, ale także bogate doświadczenia, wyjątkowe historie i unikalne spostrzeżenia.

Rzut oka za kulisy

Aby wprowadzić nasze pojazdy na rynek, potrzeba wiele siły roboczej. Ludzi zajmujących się sprzedażą, IT, administracją i wieloma innymi obszarami. Ludzi, którzy są energiczni, kreatywni, innowacyjni i odpowiedzialni w swojej pracy, a każdy z nich oferuje prawdziwą wartość dodaną dla całego zespołu w swojej dziedzinie.

Będąc liderem w branży, możemy prezentować naszym klientom najlepsze pojazdy tylko wtedy, gdy za kulisami pracują silni ludzie.

Tak wygląda Twoja przyszłość!

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie kariery!

Oferujemy Ci znakomite możliwości nauki i wykorzystania Twoich umiejętności. Umożliwi Ci to rozwój osobisty i zawodowy.

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy praktyk, w których każdego dnia możesz się wykazać, promując swoje talenty i mocne strony. A kto wie, może Twój staż to dopiero początek ekscytującej kariery w naszej firmie. Więc: Zostań członkiem Faymily.

Przekonaj się osobiście

Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się osobiście, tak jak nasza firma, wystarczy, że wyślesz nam swoje zgłoszenie.

Silny zespół, osobista odpowiedzialność, innowacyjne miejsca pracy, ekscytujące projekty, rozwój kariery i kultura świętowania czekają na Ciebie - dołącz do nas i znajdź więcej szczegółów na https://jobs.faymonville.group/.

#WEAREFAYMILY - Aktualności
#WEAREFAYMILY - Aktualności
#WEAREFAYMILY - Aktualności
#WEAREFAYMILY - Aktualności
Share onWhatsAppLinkedIn