Kompaktowo! Nisko! Szybko!

6-osiowa naczepa niskopodwoziowa MultiMAX PA-X: teleskopowana, z rampami, osiami wahliwymi i zagłębieniem na koła koparki.

Faymonville oferując 6- osiową naczepę z obniżonym pokładem MultiMAX PA-X udostępnia pojazd, umożliwiający transport ciężkich maszyn i innych ciężkich ładunków w prostszy i bardziej efektywny sposób. Ten pojazd wyróżniają następujące cechy:

Kompaktowo!

  • Całkowita długość ładunkowa to aż 20 metrów

Nisko!

  • 790 mm minimalna wysokość załadunkowa
  • 440 mm to najgłębsze zagłębienie na ramię koparki na rynku
  • 600 mm skok i kąt skrętu wynoszący 60°

Szybko!

  • Oszczędność czasu w procesie załadunku i szybka gotowość do użycia
  • Maksymalizacja zysku na przejechany kilometr

Boczne dźwigary łabędziej szyi dla większej długości załadunku

Łabędzia szyja o obciążeniu technicznym siodła do 30 000 kg, dzięki konstrukcji wsporników zewnętrznych zapewnia maksymalną możliwą długość ładowanych elementów. Otwarta zabudowa pomiędzy wspornikami zewnętrznymi pozwala na przesunięcie ładunków możliwie najbardziej do przodu. W ten sposób między bocznymi dźwigarami mogą wystawać np. kotły.

Kompensacja hydrauliczna umożliwia podnoszenie i opuszczanie również w przedniej części przestrzeni ładunkowej. Szczególnie w przypadku przejść podziemnych można obniżyć ostatnie krytyczne milimetry.

Dzięki możliwości wyboru promienia zataczania klient może optymalnie zaprojektować całkowitą długość pojazdu ciągnika siodłowego i naczepy z obniżonym pokładem.

Wytrzymała konstrukcja pojazdu

Dzięki zastosowaniu osi wahliwych uzyskano bardzo wysoki i szeroki wspornik centralny. Wymiary te zapewniają wysoki moment gięcia i wysoką sztywność skrętną.

Platforma przeładunkowa PA-X jest dostępna w podstawowych szerokościach 2850 mm i 3000 mm i posiada lakierowaną powierzchnię antypoślizgową na całej długości.

Blokowany stół pośredni ze spadkami wjazdu kół zapewnia optymalne pozycjonowanie pojazdu kołowego.

Dzięki trzem poszerzeniom w tylnym skosie Faymonville kładzie największy nacisk na bezpieczeństwo podczas załadunku i rozładunku.

Najmocniejsze najazdy na rynku

6-osiowa naczepa niskopodwoziowa MultiMAX posiada najmocniejsze na rynku najazdy o nośności całkowitej 80 ton i nacisku na koła 20 ton!

Otwieranie końcówki rampy odbywa się za pomocą oddzielnego siłownika. Dzięki temu rampa jest zawsze w pełni otwarta, zanim dotknie podłoża.

Praktycznie bezstopniową przesuwność uzyskuje się dzięki jednemu siłownikowi przesuwającemu na każdą rampę.

Faymonville oferując 6- osiową naczepę z obniżonym pokładem MultiMAX PA-X udostępnia pojazd, umożliwiający transport ciężkich maszyn i innych ciężkich ładunków w prostszy i bardziej efektywny sposób.
6-osiowa naczepa niskopodwoziowa MultiMAX posiada najmocniejsze na rynku najazdy o nośności całkowitej 80 ton i nacisku na koła 20 ton!
Dzięki zastosowaniu osi wahliwych uzyskano bardzo wysoki i szeroki wspornik centralny. Wymiary te zapewniają wysoki moment gięcia i wysoką sztywność skrętną.
Łabędzia szyja o obciążeniu technicznym siodła do 30 000 kg, dzięki konstrukcji wsporników zewnętrznych zapewnia maksymalną możliwą długość ładowanych elementów.
Rozsuwana 6-osiowa niskopodwoziówka MultiMAX PA-X firmy Faymonville jest idealna do transportu wywrotek i ładowarek kołowych.
Otwarta konstrukcja pomiędzy zewnętrznymi belkami gęsiej szyi pozwala na załadunek jak największej ilości towaru do przodu.
Share onWhatsAppLinkedIn