Program naczep niskopodwoziowych

Naczepy niskopodwoziowe typoszeregów CombiMAX, VarioMAX, VarioMAX Plus, ModulMAX, MegaMAX i Co. są dostępne w wielu wersjach i kategoriach użytkowych.

Wszechstronny program niskopodwoziowych naczep Faymonville umożliwia różne zastosowania:

  • Naczepa do transportu koparki (BB)

Za pomocą naczepy do transportu koparki można transportować w stanie wiszącym pojazdy gąsienicowe przy minimalnym prześwicie. Dostępne są również wersje teleskopowe takich naczep, co sprawia, że ich użycie jest wszechstronne. Wysięgniki i materace można ponadto bez trudu poszerzać i umieszczać na dwóch różnych wysokościach ładunkowych. Dostępne są również naczepy z załadunkiem bocznym, jeżeli wymaga tego ciasna przestrzeń załadunkowa.

  • Dźwigary usytuowane na zewnątrz ze stałą podłogą (ATX-A i AT-A)

Naczepy niskopodwoziowe z dźwigarami usytuowanymi na zewnątrz i stałą podłogą załadunkową zapewniają doskonałą stabilność. Podczas załadunku maszyn budowlanych również po teleskopowym powiększeniu dostępny jest pas do przejazdu przez całą długość naczepy. Wsporniki dostępne są w różnych wysokościach 200 – 450 mm i możliwe do wyposażenia w poszerzaną powierzchnię załadunkową.

  • Wsporniki zewnętrzne i wyjmowana podłoga (KB i KBX)

Analogicznie do naczep niskopodwoziowych z zewnętrznymi wspornikami i stałą podłogą załadunkową istnieje wariant, w którym podłoga jest wyjmowana. Za ich pomocą możliwe jest transportowanie zbiorników przemysłowych i kotłów z optymalną wysokością załadunkową.

  • Poszerzane wsporniki zewnętrzne (ATV)

Dzięki funkcji hydraulicznego poszerzania, według zasady Hydro-Shift możliwe jest elastyczne dostosowanie szerokości tego wariantu naczepy. Gwarantuje się przy tym pełną obciążalność przy maksymalnym poszerzeniu. W przypadku tej naczepy niskopodwoziowej możliwe jest również łatwe wysunięcie. Naczepa ATV nadaje się idealnie do transportu ciężkich i szerokich maszyn budowlanych.

  • Naczepa do transportu kotłów z poszerzanie hydraulicznym (KBV)

Dzięki funkcji hydraulicznego poszerzania naczepę do transportu kotłów z wyjmowaną podłogą załadunkowa cechuje niezwykła elastyczność. Dostępne są systemy poszerzania z funkcją pojedynczej lub podwójnej zmiany szerokości. Wsporniki wzdłużne dostępne są w wersji stałej, pojedynczo lub podwójnie teleskopowej. Wysoka nośność umożliwia optymalny transport kotłów przemysłowych, transformatorów i łodzi.

  • Naczepa o płaskiej powierzchni (FBX)

Naczepy o płaskiej powierzchni posiadają powierzchnię stalową na całej szerokości naczepy i nadają się optymalnie do transportu i bocznego rozładunku transformatorów. Wzmocniona powierzchnia załadunkowa umożliwia znaczne obciążenie punktowe. Naczepy FBX dostępne są w wysokości 160 – 300 mm.

Share onLinkedIn
Program naczep niskopodwoziowych
Program naczep niskopodwoziowych
Program naczep niskopodwoziowych
Program naczep niskopodwoziowych
Program naczep niskopodwoziowych