ModulMAX - Ameryka Północna

Wysokowydajne pojazdy modułowe o ładowności do 5 000 ton.
Prośba o informacje

Naczepy z platformą hydrauliczną ModulMAX

Faymonville ModulMAX to koncept z możliwością łączenia transportu drogowego i terenowego dla ładunków do 5 000 ton. Składa się z modułów różniących się liczbą osi od 2 do 6 oraz licznych akcesoriów i dodatków, takich jak pokłady, przekładki, gęsia szyja, dyszle, obrotnice, itp...

Oferuje bezproblemową interoperacyjność z porównywalnymi pojazdami innych producentów.

Różnorodność możliwych kombinacji oraz przyjazna dla użytkownika koncepcja obsługi sprawiają, że ModulMAX jest gwarancją elastyczności i ekonomiczności w najbardziej skomplikowanych zadaniach transportowych.

Największe obciążenia na modułowych liniach osi!
Prośba o informacje

Opis

Najcięższe możliwe projekty transportowe, zarówno drogowe jak i terenowe, mogą być obsługiwane za pomocą platform hydraulicznych ModulMAX.

Modułowe linie osi z Faymonville pozwalają na obciążenia osi do 99 000 funtów na linię i obciążenia punktowe na łożyskach osi do 176 000 funtów. Elastyczność jest zaletą kluczową, a hydrauliczna kompensacja osi ze skokiem do 23,6" stanowi dodatkową zaletę. Zaawansowana technologia w perfekcji!

Linie osi mogą być sprzężone z dyszlem lub gęsią szyją, a zdalne sterowanie stanowi prawdziwy atut podczas przemieszczania się na budowie.

Inne przydatne cechy to rolowane krawędzie pokładu platformy, bardziej wytrzymałe ramiona sterujące, znacznie ulepszony mechaniczny system blokady osi, łatwo dostępne miejsca na sworznie kolanowe, a także ogólnie czyste dopasowanie i wykończenie. Wszystkie te elementy pomagają naszym klientom utrzymać sprzęt na drodze dłużej, przy mniejszej liczbie problemów mechanicznych i przy znacznie zmniejszonych wymaganiach dotyczących wsparcia technicznego.

Sprawdź właściwości techniczne, które zapewniają maksymalną wydajność i bezpieczeństwo transportu:

  • Obciążenia osi do 99 000 funtów na linię osi
  • Hydrauliczna kompensacja osi ze skokiem do 23,6"
  • Montowany przegubowo wózek z kątem skrętu 60°
  • Wzmocnione zewnętrzne pola powierzchni ładunkowej z obciążeniem punktowym do 176 000 funtów.
  • Można je sprzęgać ze sobą wzdłużnie i poprzecznie, a także z licznymi dodatkami, takimi jak wysięgniki, dyszle, obrotnice, pokłady dwuspadowe, itp.
  • W pełni metalowa rama dla najlepszej na rynku ochrony przed korozją

Prośba o informacje Pojazdy nowe i używane